HİZMETLERİMİZ

SAÇ EKİMİ-FUE ( FOLLICULER UNIT EXTRACTION ) YÖNTEMİ

FUE (Follicular Unit Extraction) yöntemi doğrusal bir kesi oluşturulmadan saç greftlerinin(saç teli) FUE Motoru adı verilen cihaz ile her bir saç greftini içine alacak şekilde yuvarlak kesiler yapılarak birer birer alınması işleminin adıdır.

Detaylı Bilgi İçin Tıkla

SAÇ EKİMİ-DHI(Kalem-CHOI) YÖNTEMİ

Kullanılan cihaz isminin Choi Implanter Kalemi olması nedeniyle Kalem Yöntemi olarak anılan bu işlemde şekil olarak çok ince, silindirik, keskin ve değiştirilebilir bir uca sahip olan Choi Implanter Kalemi’nin yuva kanalı şeklinde bulunan iç kısmına önceden alınmış olan saç greftleri deneyimli personelimizce dikkatle birer birer yerleştirilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıkla

SAKAL / BIYIK EKİMİ

Erkeklerde üst dudakta kıl çıkmaması veya kıl kaybının olması durumunda, kesin tedavi bıyık ekimidir. Bıyık ekimi, üst dudakta bıyık kılları çıkmayan deri bölgelerine saç kökleri ekimidir.

Detaylı Bilgi İçin Tıkla

PRP UYGULAMASI

Tecrübeli ekibimizin uyguladığımız PRP işleminde amacımız saç ekim işleminin ardından yara iyileşmesini ve saç greftlerinin büyümesini optimal şekilde hızlandırmaktır. PRP tedavisi ile ulaşılmaya çalışılan hedef ise implante edilen saç greftleriyle birlikte tüm alanlardaki gücünü ve sağlıklı yapısını yitirebilecek olan eski saç köklerinin de yeniden canlandırılması hedeflenmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Tıkla

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Değerli misafirimize kazandırmış olduğumuz yeni profil, saç ve saçlı deri tipine göre oranlarını belirleyeceğimiz mezoterapi uygulaması ile yüksek kalitesini muhafaza edecektir.

Detaylı Bilgi İçin Tıkla